Vyhledat na stránkách

Drobečková navigace

Úvod > stare stranky bez noveho ekvivalentu > Stodolní vaření

Stodolní vaření

Občanské sdružení JATAR pro Vás připravuje projektu s názvem „SOUSEDE, POJĎ VAŘIT!“ Projekt je zaměřen na komunitní vaření, které lidi přirozeně spojuje pomocí předávání si zkušeností napříč různými věkovými a sociálními skupinami. Budeme společně vařit na humně v Ratajích č. 11. v pěti termínech. Budete-li mít zájem účastnit se některého z připravovaných dní projektu (6. 6. 2015, 4. 7. 2015, 1. 8. 2015, 5. 9. 2015 a 3. 10. 2015 (časy budou ještě upřesněny), můžete se již dnes hlásit na níže uvedených kontaktech.

Cílem je i  vytvoření místní hanácké kuchařky, která bude zahrnovat nejenom tradiční recepty, ale také zapomenuté či zcela nové. Proto Vás prosíme i o zapojení se ve formě poskytnutí receptů do kuchařky.

Pokud budete chtít poskytnout své recepty, můžete je zasílat e-mailem nebo  je možné doručit  na obecní úřad. Budeme rádi za jakýkoliv recept, o který byste se chtěli s ostatními spoluobčany podělit a případně si jej následně společně uvařit.

Více informací u paní Jitky Opravilové na e-mailu jatar.osZAVINACseznam.cz nebo na tel. 724 722 723, případně u paní Aleny Mašláňové na e-mailu maslanovaalenaZAVINACseznam.cz nebo na tel.739 359 112.

 

 Sousede, pojď vařit!.pdf

Tento projekt podpořila Poštovní spořitelna prostřednictvím Nadace VIA.