Úvod > Obec > Aktuality > Změny ve stravování žáků i občanů ve školní jídelně

Změny ve stravování žáků i občanů ve školní jídelně

26.8.2015
Datum ukončení:
28.8.2015

Vážení rodiče školou povinných dětí, občané naší obce,

informujeme Vás o změně stravování ve školní jídelně. Od 1. 9. 2015 bude stravu pro naše děti zajišťovat firma Scholarest.  Bude zajišťovat výběr z 2 až 3 jídel bez předchozí objednávky.

Ve dnech 26. až 28. srpna od 8:00 do 18:00 proběhnou Informační dny Scholarest ve školní jídelně (restauraci). Zde budete podrobně seznámeni se změnami v systému školní stravy. Budete vyplňovat přihlášku ke stravování a nabijete dítěti konto na stravovací čipové kartě (zaplatíte). Vyplnění přihlášky Vaše dítě nezavazuje k pravidelnému odběru stravy.

Bližší informace

Občané obce,

školní jídelna (restaurace) nabízí všem možnost odnosu zakoupené stravy za 60 Kč za porci a při konzumaci na místě za 65 Kč. K odběru není nutné se hlásit dopředu.