Úvod > Obec > Aktuality > Výzva pro občany

Výzva pro občany

Vážení občané,

možná jste zaregistrovali naši snahu o postupné doplnění informací na obecních www stránkách. Naším cílem je, abyste zde nalezli co nejvíce potřebných a aktuálních informací. Ty se musí týkat nejen dění na obecním úřadě a v radě, ale i života celé naší vesnice. Proto si dovoluji obrátit se na Vás s prosbou. Potřebujeme získat informace o organizacích působících v obci. Rádi doplníme Vaše akce do kalendáře na www obce, umístíme do aktualit plakáty. Rádi bychom, kdybyste poskytli základní informace o vaší činnosti, kontakt na Vás, případně odkaz na Vaše funkční www stránky.

Uvítáme i informace od podnikatelů působících v obci. Zde bychom rádi viděli jejich otevírací doby, kontakty na Vás a krátkou charakteristiku Vašeho podnikání, pokud to není zřejmé z názvu.

S informacemi se můžete obrátit na obecní úřad nebo je přímo poslat na adresu:

maslanovaalenazavináčseznam.cz

Děkuji za spolupráci Alena Mašláňová