Úvod > Obec > Aktuality > Štěpkování ve Vojnicích a Ratajích

Štěpkování ve Vojnicích a Ratajích

2.4.2016

Obec Těšetice nabízí svým občanům štěpkování větví do síly 4 cm. Štěpkovány budou pouze větve letos ostříhané.  Větve je potřeba přivést k místu štěpkování. Občané si mohou odebrat svou štěpku nebo ji ponechat obci. (Bude použita na úpravu veřejných prostor.)

Štěpkování bude  probíhat 2. dubna 2016 od 8:00 do 12:00 ve Vojnicích v místě umístění kontejneru na BIO odpad u hasičárny.

Štěpkování bude  probíhat 2. dubna 2016 od 14:00 do 18:00 v Ratajích v místě umístění kontejneru na BIO odpad za kapličkou.

V případě většího zájmu ze strany občanů budeme štěpkování opakovat. Pokud potřebujete štěpkovat velké množství, domluvte se osobně na OU.