Úvod > Obec > Aktuality > Naléhavá výzva pro občany

1.3.2015
Datum ukončení:
31.3.2015

Žádáme všechny spoluobčany, kteří nyní využívají tělocvičnu a multifunkční sportovní hřiště za školou, aby svá vozidla

parkovali před kulturním domem a školou a nevjížděli za kulturní dům!

Do tělocvičny a na hřiště je možno dojít pěšky po zpevněných plochách. Žádáme Vás, abyste se s žádnými vozidly nepohybovali po travnatém hřišti u školy. Terén je podmáčený a dochází k jeho totální likvidaci. Obec má v plánu během jara vybudovat podél kulturního domu zpevněnou příjezdovou cestu pro přístup na asfaltové hřiště za kulturním domem. Během několika měsíců bude zpevněná cesta vybudována. Pokud však bude terén příliš poničený, budeme muset finanční prostředky použít na opravu poškozeného hřiště a na vybudování komunikace nebudou letos žádné další finance volné. Důsledkem bude zákaz příjezdu za KD, včetně provedení opatření zabraňujících vjezdu aut bez jejich poškození.

Děkujeme za pochopení.

zastupitelé obce TĚŠETICE