O obci > Obecní úřad > Financování obce Těšetice > Dotace > Dotace obce v minulosti

Dotace obce

Olomoucký kraj - poskytovatel dotací v roce 2014

Zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí. Olomoucký kraj schválil dotaci pro rok 2014 na: Zajištění akceschopnosti jednotek dobrovolných hasičů obcí v souladu s "Pravidly pro poskytnutí příspěvku na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2014".

Neinvestiční příspěvek 5.000 Kč použit na pořízení spojovacích a komunikačních prostředků - přenosných radiostanic pro JPO V Rataje

Dotace ROP SM

Revitalizace centrální části obce Těšetice:

B_2_koordinační situace.pdf
C_2_situace.pdf
koordinační situace.pdf
situace.pdf

Darovací certifikát

Obec Těšetice darovací certifikát

Poskytovatel dotací v roce 2013

Zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí. Olomoucký kraj schválil dotaci pro rok 2013 na: Zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v souladu s " Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2013".

Neinvestiční příspěvek 10.000 Kč použit na pořízení přenosných zásahových prostředků – elektrocentrály pro JPO V Rataje

Poskytovatel dotací v roce 2012

Zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí. Olomoucký kraj schválil dotaci pro rok 2012 na: Zajištění akceschopnosti jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí v souladu s " Pravidly pro poskytnutí příspěvků na pořízení, rekonstrukci, opravu požární techniky a nákup věcného vybavení jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Olomouckého kraje na rok 2012".

Neinvestiční příspěvek 14.500 Kč použit na vybavení JSDH – radiostanice

Investiční příspěvek 25.000 Kč použit na vybavení JPO V Rataje