O obci > Aktuality > Koncert Kathy Kelly

Koncert Kathy Kelly

18.6.2016

Výstřižek.JPG

Kathy Kelly, v Německu přezdívaná velkou dámou folku a gospelu a hlavně frontmanka a producentka legendárních THE KELLY FAMILY se po šesti letech vrací do Olomouce! A její vystoupení bude velice nevšední. Kromě písní ze svého repertoáru představí staré Kellyovské hity v duetech s vycházející hvězdou českého showbusinessu Norbetem Peticzkým, finalistou Hlasu Česko Slovenska. Publikum tak zažije nejen gospelové, folkové a operní songy, ale uslyší i lidové písně, které v době své největší slávy prezentovala nejznámější hudební rodinka světa - Kelly Family. A nepůjde jen o lidové písně, ale z velké míry o tvůrčí písně klanu Kellyových. Koncert je třešničkou na dortu k 35. výročí založení ZŠ Heyrovského a exkluzivně
s Kathy Kelly vystoupí také dětský pěvecký sbor "Bambini di Heyrák". Kathy vydala v prosinci své nové album "The First", v únoru pokřtila Norbertovi jeho nové CD "2" a společně také odehráli první poulíční koncert ve stylu kořenů Kelly Family.
Jejich spolupráce se bude nadále rozvíjet a v Olomouci poprvé vystoupí také s novou doprovodnou kapelou! Koncert je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pobaví se jak děti a rodiče, tak i publikum zralejšího věku. Tak velká světová hvězda na oslavě výročí základní školy v ČR ještě nebyla! Proto zveme všechny! Doporučujeme si pořídit Vaše vstupenky včas, neboť kapacita je omezena.

INFO o koncertu:
KATHY KELLY (The Kelly Family) & Norbert - "Shades Of Music"
18.6.2016 OLOMOUC (od 19:00 hodin)
Atrium ZŠ Heyrovského (OPEN AIR)
Vstupenky v ceně 350 Kč, 460 Kč a 560 Kč
Předprodej: www.eventim.cz // ticketbooking@seznam.cz // Infocentrum v podloubí olomoucké radnice // ArtUm Centrum (Sokolská 7, Olomouc)

M.P. Production
Bc. Milan Papežík