O obci > Aktuality > Úprava dopravní obslužnosti Vojnic po dobu uzavírky silnice

Úprava dopravní obslužnosti Vojnic po dobu uzavírky silnice

14.7.2015
Datum ukončení:
22.8.2015

Pro zajištění dopravní obslužnosti Vojnic bude stavba rozdělena na dvě etapy. První etapa od začátku obce (od Těšetic) po kapličku, druhá etapa od kapličky po konec obce ve směru na Ústín. Po dobu obou etap pojedou autobusy po objízdné trase.

I. etapa  14. 7. –28. 7. 2015  - úplná uzavírka od konce obce po kapličku – autobusy pojedou po objízdné trase. Ta povede ze zastávky Ústín, restaurace po silnici II/448 na začátek obce Těšetice. Po odbočení vpravo po silnici III/44816 do Vojnic ke kapličce. Zde otočení kolem kapličky a po stejné trase zpět na silnici II/448 do Těšetic. Objízdná trasa je obousměrná.Zastávka Vojnice  bude přemístěná na náhradní zastávku ke kapličce.

V době od 7:15 hod. do 15:15 hod. nebudou autobusy zajíždět do Vojnic. V tuto dobu bude náhradní zastávka na odstavné ploše čerpací stanice PHM.

II.etapa  29.7. – 22.8.2015 úplná uzavírka od kapličky po konec obce směr Ústín – autobusy pojedou po objízdné trase. Ta je stejná jako u první etapy.  Ze zastávky Ústín, restaurace po silnici II/448 na začátek obce Těšetice. Po odbočení vpravo po silnici III/44816 do Vojnic ke kapličce. Zde otočení kolem kapličky a po stejné trase zpět na silnici II/448 do Těšetic. Objízdná trasa je obousměrná. Zastávka Vojnice bude přemístěná na náhradní zastávku ke kapličce.

25. 6. Ivan

Zítra: Adriana